ТУРБОКОМ

«Мелітопольський завод турбокомпресорів» - це провідна компанія України, що серійно випускає турбокомпресори для різних двигунів сільськогосподарських машин, тракторів і автомобілів, вироблених у країнах СНД.

За свою 16-річну історію роботи «МЗТк ТУРБОКОМ» зарекомендував себе, як  якісний і надійний постачальник. Підприємство постійно розширює асортимент продукції, удосконалюючи її якість, оновлює верстатний парк і модернізує  обладнання, що значно підвищує продуктивність праці і зменшує вплив людського фактору. 

На даний момент «ТУРБОКОМ» представляє собою сучасне підприємство, що працює за європейськими принципами, з потужною виробничою базою і замкнутим циклом виробництва. Якісна сировина, сучасне зарубіжне металообробне обладнання, високо - кваліфіковані співробітники забезпечують заводу «ТУРБОКОМ» стабільно високу якість турбокомпресорів.

Вся готова продукція обов'язково проходить передпродажний контроль якості при приймально-здавальних випробуваннях на спеціалізованих стендах і має річну гарантію з моменту продажу. Кожен ТРК поміщається в окрему фірмову упаковку з номерним паспортом, інструкцією по експлуатації, штрих кодом та голограмою «МЗТк», що підтверджує його оригінальність.

«Мелітопольський завод турбокомпресорів» є членом Торгово-промислової палати, і перебуває в Базі даних «Експортери України» Міністерства Економіки. Продукція пройшла  загальнообов'язкову сертифікацію в Україні, що підтверджено Сертифікатами Відповідності:

УкрСЕПРО: № UA1.007.0030395-10

З 2011 року на  заводі ТУРБОКОМ введена і функціонує міжнародна система менеджменту ISO 9001:2008.

наприкінці 2013р. був запущений в серійне виробництво турбокомпресор ТКР-6,5.1, що відповідає екологічним нормам Євро-3. На даний момент ця турбіна, що попередньо пройшла експлуатаційне випробування і сертифікацію, надійшла в продаж.

Цікаві статті по темі:

"ТУРБОКОМ" підсумки 2013

"ТУРБОКОМ" зроблено в Україні