Новини

Група компаній «Турбоком» уклала контракт з холдингом «Метінвест»

Ми раді повідомити про укладення контракту з найбільшим в Україні і одним з найбільших в СНД виробників залізорудної сировини і стали - холдингом «Метінвест».

У січні 2018 року «Турбоком» здійснив першу поставку турбокомпресорів для ПАТ «Північний ГЗК», ПАТ «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча», ПАТ «ІнГЗК». Всі ці компанії входять до складу холдингу «Метінвест». Як результат - спецтехніка, яка працює в важких умовах видобутку гірських порід і металів, оснащена турбокомпресорами нашої торгової марки.

Бойові захвати «Турбоком»

11.02.2017 пройшов 15-й відкритий чемпіонат з Джиу-Джитсу присвячений пам'яті воїнів-інтернаціоналістів. Більше 200 спортсменів та 15 команд взяли участь в цьому турнірі. Не обійшли стороною і спортсмени Спортивної Академії «Турбоком». Від нашої збірної прийняло участь – 12 спортсменів.

Міжнародна виставка «AGROEXPO-2016».

В кінці вересня в Кропивницькому (Кіровограді) пройшла 4 Міжнародна виставка «AGROEXPO-2016». Для підприємств, які працюють в агропромисловому комплексі, цей захід став наймасштабнішим в плані спілкування, обміну досвідом.

Чемпіонат світу з Мас-рестлінгу в Киргізії

3 - 4 вересня в місті Челпан-Ата пройшов чемпіонат світу з мас - реслінгу. У ньому взяла участь і збірна України. Ми всі чудово пам'ятаємо блискучий виступ української збірної на чемпіонаті Європи в Грузії, тому вболівальники нашої збірної очікували не менш видатного результату на чемпіонаті світу. Заздалегідь варто сказати, що українські спортсмени не просто виправдали покладені на них надії, але перевершили їх.

Технічний крок уперед заводу «Турбоком»

Технічна сторона виробництва завжди повинна іти вперед і підлаштовуватися під потреби та технічні особливості клієнтів.

Завод Турбоком в 2016г зробив крок вперед і призупинив випуск звичайної 6ки і поставив на конвеєр форсовану 6ку.

Чемпионат Европы по мас-реслингу в Грузии

Мас-реслінг це силовий і досить динамічний вид спорту, в якому спортсмени повинні проявити не тільки свою фізичну підготовку, але і волю до перемоги, характер. Варто відзначити і те, що за останній час мас-реслінг отримав велику популярність. У багатьох країнах з'являється все більше охочих займатися цим динамічним видом спорту. Проводяться змагання, чемпіонати Європи і світу.

Оновлення КрАЗ

Автомобіль КрАЗ отримав дивовижне оновлення, яке дозволило збільшити можливості автомобіля. Щоб бути нарівні з іншими конкурентами компанії регулярно доводиться займатись розробками і вдосконалювати свою продукцію. Так на Кременчуцькому автопідприємстві було розроблено колісну формулу 4х2 нового шасі КрАЗ Н12.2M. Завдяки цьому шасі і десяткам спеціальних налаштувань, машина може бути використана і в комунальному секторі. 

Турбований Great Wall H3

Навесні цього року дебютував Great Wall H3. Серед інших машин цієї марки дана модель врізається в пам'ять своїм потужним агресивним щитом радіаторної решітки і захованим під капотом новим мотором з турбонаддувом. Останнє, як виявилося, є головною функціональною зміною, враховуючи той град критики, який обвалився звідусіль на думку розробників під час першого подання атмосферного мотора на два літри з максимальною потужністю 116 сил тварин, трохи крупніших за поні і 175 Нм.

Сторінки